به گزارش حوزه مدیریت روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | گروه طاها:

مدیریت ساختمان و مجتمع های تجاری اداری و مسکونی جزو مهم ترین و به باور ما یکی از سه رکن اصلی موفقیت و کسب حداکثر بهره وری برای مالکین و سرمایه گذاران است. مرکز تجاری اپال که به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است در مسیر معرفی و رونق بخشی خود قرار دارد. لذا حضور شرکت های تخصصی و افراد صاحب تجربه در زمینه بهره برداری ، برندینگ و تبلیغات می تواند در کلیه مجتمع ها موجب رشد و به قولی افزایش پاخور جهت جذب مشتری گردد.

اُپال بزرگترین مرکز تجاری و سرگرمی در شمال غرب تهران است. فضایی که همه چیزهای ممکن را یک‌جا در خود جای داده است. میهمان‌های اُپال با موقعیتی متفاوت، متنوع و شاد روبه‌رو خواهند شد؛ از انواع غذا و نوشیدنی، پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی تا شهربازی، شهرمشاغل، سینما، بولینگ و سالن زیبایی. میهمان‌‌های اُپال با حضور در این مجموعه می‌توانند خرید و سرگرمی را در بهترین شکل ممکن در فضایی مشترک و صمیمانه تجربه کنند.


راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها


ساخت اُپال از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و در سال ۱۳۹۸ به بهره‌برداری رسید. مساحت کل این مرکز تجاری حدود 130 هزار مترمربع است. اُپال در مجموع دارای حدود 450 واحد تجاری و غذایی است. این واحدها در کنار فضای تفریحی و سرگرمی چون رستوران‌ها، فود‌کورت‌، سینما، بولینگ و شهربازی قرار گرفته‌اند.

مرکز تجاری اُپال خود را میزبان خنده‌ و شادی میهمانانش می‌داند. در محیطی که سراسر رنگ و نور است و حضور در آن می‌تواند پاسخی باشد به نیازهای همه اهالی شهر باشد. مرکز تجاری اُپال مقصدی برای خانواده‌هاست تا در کنار هم شادی و لذت را تجربه کنند.

مجتمع تجاری اپال - هلدینگ طاها - مدیریت بهره برداری - شرکت مدیریت ساختمان


در تمامی طبقات، میز اطلاعات قرار دارد تا به بازدیدکنندگان راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند. همچنین اپال بیش از 11 دستگاه آسانسور دارد که در تمامی آسانسورها اطلاعات طبقات نوشته شده است. این موضوع به بازدیدکنندگان کمک می‌کند به‌راحتی مسیر خود را تعیین کنند. همچنین مرکز تجاری اپال به 52 پله‌برقی مجهز شده تا رفت‌وآمد را برای بازدیدکنندگان راحت‌تر کند.

مساحت کلی مرکز تجاری و تفریحی اپال 120هزار متر مربع خواهد بود. این مرکز هنوز به‌طور کامل بهره‌برداری نشده است. مراکز خرید این مجموعه درحال‌حاضر شروع به کار کرده‌اند و پذیرایی بازدیدکنندگان هستند. در این مرکز بیش از 800 واحد تجاری قرار دارد. این واحدها از طبقه دوم شروع می‌شوند.

مجتمع تجاری اپال - هلدینگ طاها - مدیریت بهره برداری - شرکت مدیریت ساختمان


همچنین مرکز تجاری بیش از 1800 پارکینگ اختصاصی دارد. بخش زیادی از پارکینگ مجموعه افتتاح شده است. هوای ناسالم پارکینگ را هواکش‌های بسیار تخصصی و قوی تخلیه می‌کنند و این امر باعث شده که در هیچ قسمت از مجموعه هوای ناسالم یا بوی دود احساس نشود.

کنار این موارد، مجتمع فرهنگی چندمنظوره با دو تالار پذیرایی، منتظر حضور بازدیدکنندگان است. همان‌طورکه گفته شد، بخشی از مرکز تجاری اپال ازجمله سوییت‌های اقامتی مدرن، رستوران‌ها و بخش فودکورت مجموعه هنوز تکمیل نشده است. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مرکز تجاری اپال جایگاه بالگرد در ارتفاع 90متری زمین است.

این جایگاه، که در طرح‌های ابتدایی هم به‌وضوح مشخص بود، امروزه در طبقه آخر مجموعه قابل‌مشاهده است. همچنین قرار است پل معلقی در ارتفاع ۴۵متری اپال ساخته شود. این پل در واقع پل ارتباطی بخش‌های مختلف مرکز تجاری است و در نوع خود ویژگی بی‌نظیری خواهد بود که در کمتر مرکز تجاری شاهد آن خواهید بود.


همچنین بخوانید: معرفی مجتمع تجاری تفریحی مگاپارس


معماری مرکز تجاری و تفریحی اپال

معماری مرکز تجاری و تفریحی اپال زیر نظر معماران و هنرمندان مدرن بوده است. در تمامی مراحل ساخت بنا، استفاده از تجهیزات و فناوری در اولویت بوده است. استحکامات بنا تماما فلزی است که این باعث شده مرکز تجاری نسبت به زلزله مقاوم باشد. اجرای این عملیات توسط گروه‌های تخصصی ایرانی بوده و برای ساخت مرکز نیز از ماشین‌آلات مدرن و تخصصی استفاده شده است تا کیفیت بنا در حد مطلوب باشد.


مجتمع تجاری اپال - هلدینگ طاها - مدیریت بهره برداری - شرکت مدیریت ساختمان


واحدهای خرید

واحدهای خرید مرکز تجاری اپال از طبقه دوم شروع می‌شوند. هر طبقه به یک صنف خاص اختصاص دارد و این باعث هدایت درست بازدیدکنندگان شده است. بر روی میز اطلاعات بروشور اطلاعات قرار دارد و همچنین در آسانسور کنار تمامی طبقات اطلاعات هر طبقه ذکر شده است. برای مثال، طبقه دوم مرکز مختص طلا، جواهر، فروشگاه‌های ساعت، زیورآلات، و صرافی‌ها است.

تمامی طبقات از ایمنی مطلوبی برخوردارند، اما برای ایمنی این طبقه مخصوصا از تجهیزات الکترونیکی مدرنی استفاده شده است. طبقه چهارم و پنجم و ششم نیز مراکز فروش پوشاک و برندها پوشاک قرار دارند. طبقه هفتم مرکز تجاری نیز متعلق به جهان فناوری است. در این قسمت می‌توان انواع رایانه و تلفن‌همراه را به همراه تجهیزاتشان تهیه کرد.

کافه‌ها و رستوران‌های مرکز تجاری اپال

طبقه نهم مرکز تجاری اپال متعلق به رستوران‌های مجموعه است. بعد از خرید می‌توانید به این بخش مراجعه کنید و خود را به یک وعده دل‌چسب دعوت کنید. بخش فودکورت مجموعه هنوز افتتاح نشده، اما طبقه نهم قرار است که به این بخش اختصاص داده شود.

قرار است برندهای مختلف غذا و کافه در این بخش شعبه داشته باشند. اما طبقه دهم مجتمع قرار است نمایی ۳۶۰ درجه از تهران را به بازدیدکنندگان ارایه دهد. در این قسمت، چند رستوران VIP با فضای خاص و زیبا پذیرای مهمان‌های مرکز تجاری اپال خواهند بود.


مجتمع تجاری اپال - هلدینگ طاها - مدیریت بهره برداری - شرکت مدیریت ساختمان


سرگرمی‌ها و تفریحات این مرکز تجاری

طبقه چهاردهم مرکز تجاری اپال باشگاه‌ها و مراکز ورزشی قرار دارند. طبقه سوم و نیم‌طبقه میانی متعلق به دنیای کودکان هست. آنجا انواع بازی‌ها و اسباب‌بازی‌ها برای کودکانه و نوجوانان قرار دارد که ساعات لذت‌بخشی را برای این گروه سنی ایجاد می‌کند.

برای بزرگ‌سالان نیز سالن‌های بولینگ و بیلیارد و همچنین سالن‌های گیم‌نت تعبیه شده تا در کنار کودکان ساعات خوش را داشته باشند. علاوه‌براین به‌زودی پنج سالن سینما با ظرفیت 800 صندلی در بلندترین نقطه اپال افتتاح خواهد شد. طبقه هشتم مرکز تجاری و تفریحی اپال نمایشگاه ویژه اتومبیل است.

آدرس این مجموعه

مرکز تجاری در محله سعادت‌آباد قرار دارد. دسترسی به مرکز تجاری و تفریحی اپال بسیار آسان است و از طریق اتوبان یادگار امام در شمال و غرب، بزرگراه نیایش در جنوب، و همچنین بلوار شهید فرخزادی در شرق، که از مسیرهای اصلی ارتباطی شهر تهران هستند، امکان‌پذیر است. ساعت کار مرکز تجاری، طبق گفته میز اطلاعات مستقر در داخل مرکز، از ساعت 9 تا ۲۴ است؛ اما مراکز خرید از ساعت ۱۰ شروع به فعالیت می‌کنند.


مجتمع تجاری اپال - هلدینگ طاها - مدیریت بهره برداری - شرکت مدیریت ساختمان


منطقه سعادت‌آباد تهران خیلی وقت‌ است که جایگاه ویژه‌ای در بین محله‌های لوکس و گران‎‌قیمت پایتخت پیدا کرده است. همین باعث شده تا گردشگران و تهران‌نشینان برای خوشگذرانی به این محله سر بزنند. بنابراین مالکان زمین‌های این منطقه خیلی وقت است به دنبال ساخت بهترین‌ و لوکس‌ترین‌ ساختمان‌های تجاری و اداری هستند؛ و چی بهتر از ساخت یک مرکز تجاری مانند مرکز خرید اپال که هر چیزی را بخواهید با بهترین کیفیت در اختیارتان خواهد گذاشت؛‌

اپال به جواهری نادر و گران‌بها گفته می‌شود که به رنگارنگی رنگین‌کمان است. همین سه ویژگی این سنگ قیمتی باعث شده تا اسم آن را بروی مرکز تجاری اپال بگذارند.

 مرکز خرید اپال ؛ جواهری نادر و به رنگ رنگین‌کمان


همچنین بخوانید:  راه اندازی و مدیریت بهره برداری شرکتی مجتمع تجاری اداری مسکونی | گروه طاها


راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها


مسیرهای دسترسی به مرکز خرید اپال

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان کتاب، ابتدای بلوار کوهستان، مرکز خرید اپال

دسترسی با ماشین: در هر جای تهران که هستید می‌توانید به راحتی خود را به مرکز تجاری اپال برسانید. در شمال و غرب از مسیر اتوبان یادگار امام، در جنوب از بزرگ‌راه نیایش و در شرق از بلوار شهید فرحزادی به میدان کتاب برسید. 

دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: با احتمال اینکه در مسیر با ترافیک سنگینی مواجه می‌شوید بهتر است از مترو و اتوبوس استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به مجتمع اپال، مترو میدان صنعت در خط شماره هفت است. برای اتوبوس هم باید آن‌هایی که به سمت میدان صنعت می‌روند انتخاب کنید.

مرکز خرید اپال

ساعت کاری

واحدهای تجاری: از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۲۲ (پنج‌شنبه، جمعه، تعطیلات و روز قبل از تعطیلی تا ساعت ۲۳)

فودکورت و کافه رستوران‌ها: از ساعت ۱۱ تا ۲۴ (کافه و رستوران‌هایی که صبحانه سرو می‌کنند از ۹ تا ۲۴)

مجموعه بولینگ و بیلیارد اپال: از ۱۱ تا ۲۳

طبقه هایپر اپال: از ۹:۳۰ تا ۲۳ (چهارشنبه و پنج‌شنبه تا ۲۴)

شهربازی اپال: از ساعت ۱۶ تا ۲۰:۳۰ (پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۲ تا ۱۸:۳۰)

این را در نظر داشته باشید که در روزهای همه‌گیری ویروس کرونا ممکن است این ساعت‌ها تغییر کنید و شهربازی هم تعطیل است.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۱۱۰۹۶۰


معماری مدرن اپال

 ساخت مرکز حرید اپال در سال ۱۳۹۲ شروع شد و در سال ۱۳۹۸ به بهره‌برداری رسید. زمینی که مجتمع در آن ساخته شده مساحتی ۷۲۱۶ متری دارد. این مجموعه شامل ۱۱ دستگاه آسانسور با ۵۲ پله‌برقی است تا بازدیدکنندگان به راحتی بین طبقات رفت‌وآمد داشته باشند. مالک این مجتمع بزرگ و باشکوه آقای امانی است.

هنرمندان و معماران خوش‌ذوق و حرفه‌ای که در سبک مدرن دانش کافی دارند در معماری مرکز تجاری اپال مشارکت کردند. اسکلت و استحکامات ساختمان کاملا از فلز است که باعث مقاومت آن در برابر زلزله می‌شود. برای ساخت این مجتمع از ماشین‌آلات تخصصی و بهترین کارخانه‌های کاشی و سرامیک بهره گرفته شده است. در این ساختمان کلیه ضوابط ایمنی رعایت شده تا بازدیدکنندگان بتوانند در امنیت و آرامش کامل رفت‌وآمد کنند.

مرکز خرید اپال چند طبقه و واحد تجاری دارد؟

این مرکز تجاری ۲۳ طبقه دارد که ۹ طبقه آن در زیرزمین و ۱۴ طبقه بالای زمین ساخته شده است. هر طبقه به یک صنف اختصاص پیدا کرده است. اپال بیش از ۸۵۰ واحد تجاری دارد که شامل هایپرمارکت ۶ هزار متر مربعی، دفاتر اداری، کافه و رستوران، مکان‌های تفریحی، فروشگاه‌های خرید و نمایشگاه ماشین می‌شود.

مرکز خرید اپال

همان طور که گفتیم هر طبقه مربوط به یک صنف خاص است که باعث دسترسی آسان و راحت برای بازدیدکنندگان شده است. برای راهنمایی و هدایت به فروشگاه‌های مورد نظر می‌توانید از بروشور اطلاعات کمک بگیرید یا در آسانسور کنار هر طبقه اطلاعات مربوط به آن طبقه را بخوانید.


بخش‌های مختلف مرکز تجاری اپال:

اپال هوم

اگر به دنبال خاص‌ترین‌ لوازم خانگی و اکسسوری برای خانه یا فضای کار خود می‌گردید فرصت بازدید از اپال هوم را از دست ندهید. در طبقه همکف مجتمع اپال فروشگاه‌های مبلمان، لوازم خانه و آشپزخانه، کالای خواب، لوستر و تجهیزات نورپردازی، تزئینات و دکوراسیون مخصوص خانه از برندهای متنوع و باکیفیت پیدا خواهید کرد.

اپال کیدز

بیرون آمدن با کودکان معضلی است که اکثر خانواده‌ها با آن مواجه هستند. اینکه کودک زودتر از شما انرژی‌اش کم بشود و خستگی او را بی‌قرار کند طبیعی است. شما نمی‌توانید از کودکی که ساعت‌ها او را از این مغازه به آن مغازه کشانده‌اید توقع داشته باشید خسته نشود. پس چکار باید کرد تا هم شما بتوانید از خرید لذت ببرید و هم به فرزندتان خوش بگذرد؟ مرکز تجاری اپال فکر اینجایش را هم کرده است.

مرکز خرید اپال

طبقه سوم و نیم‌طبقه میانی مجتمع اپال به دنیای کودکان اختصاص دارد. این طبقه با داشتن شهربازی، شهر مشاغل و انواع بازی‌های فکری فردی و گروهی نشاط و هیجان در کودک ایجاد می‌کند و باعث شکوفایی استعداد و خلاقیتش می‌شود. کودکان در این فضای جالب و سرگرم‌کننده لحظاتی شاد و فراموش‌نشدنی سپری خواهند کرد.

علاوه‌بر این‌ها در این دو طبقه تراس‌های جانبی با چشم‌انداز و منظره دلنشین، اتاق مخصوص مادران، فروشگاه‌های لباس کودکانه، اسباب‌بازی، لوازم سیسمونی، لوازم‌التحریر و همین طور آرایشگاه ویژه کودکان وجود دارد. این طبقه کافی‌شاپ مخصوصی به وسعت هزار مترمربع دارد که به فضای سبز در هوای آزاد دسترسی دارد و می‌توانید از منظره شهر و کوه‌پایه‎‌های البرز لذت ببرید.

اپال کویین

خوش درخشیدن در مراسم عروسی، جشن‌های باشکوه و حتی مهمانی‌های خودمانی برای کسانی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند مهم‌ترین مسئله است. اپال کویین برای خانم‌ها و آقایانی ساخته شده است که مراسمی خاص و مهم در پیش دارند. در طبقه دوم مجتمع، واحدهای تجاری شیک برای صنف طلا و جواهر، بورس ساعت و زیورآلات طراحی شده است. از سوی دیگر گلچینی از مزون‌های لباس عروس، لباس مجلسی و لباس دامادی در این طبقه به چشم می‌خورد.

صرافی‌ها هم بخش دیگری از این طبقه را به خود اختصاص داده‌اند. برای برقراری هرچه بیشتر امنیت طلافروشان و خریداران، این طبقه را به طور اختصاصی مجهز به فناوری‌های امنیتی و حفاظتی به همراه پست نگهبانی کرده‌اند.

اپال بولینگ و بیلیارد

مرکز خرید اپال

طبقه هشتم و چهاردهم مجتمع اپال مخصوص بازی و سرگرمی نوجوانان و بزرگسالان است. طبقه هشتم، مرکز بازی‌های کامپیوتری و واقعیت مجازی است که جلوتر برایتان در موردش توضیح بیشتری برایتان می‌دهیم. سالن‌های بولینگ و بیلیارد و کلوپ‌های ورزشی VIP هم در طبقه‌های هشتم و چهاردهم واقع شده‌اند. باشگاه‌ها و مراکز ورزشی هم در طبقه چهاردهم قرار دارند.  

اپال استایل

اگر اهل مد و فشن باشید سر زدن به فروشگاه‌های اپال استایل از نان شب هم واجب‌تر است. در طبقات چهارم، پنجم و ششم مجموعه معروف‌ترین برندهای ایرانی و جهانی مد و لباس دور هم جمع شده‌اند تا شما بتوانید استایلی خاص، شیک و البته گران‌قیمت داشته باشید.

انواع بوتیک‌ها شامل لباس مردانه و زنانه، شال و روسری، کیف و کفش مطابق با هر سلیقه‌ای در اختیار شیک‌پوشان قرار گرفته‌ است. همچنین به طور اختصاصی برای برندهای معتبر لباس، ۲ سالن نمایش مد ساخته شده است که می‌توانید از جدیدترین کارهای هر برند دیدن کنید. 

اپال فودکورت

فودکورت مجتمع در طبقه نهم قرار دارد که گلچینی از برندهای غذایی معتبر و متنوع را در خود جای داده است. در منوی غذایی رستوران‌ها و کافه‌های فودکورت، فست‌فود، غذاهای دریایی، انواع سالاد و انواع نوشیدنی‌ها دیده می‌شود. 

مرکز خرید اپال

اپال الکترونیک

طبقه هفتم به فروش محصولات الکترونیکی اختصاص پیدا کرده است. از کالاهایی که در فروشگاه‌های این طبقه به فروش می‌رسند می‌توان به لپ‌تاپ، کنسول بازی، لوازم جانبی گیمینگ، موبایل‌ از برندهای معروف و سیستم‌های کامپیوتری در انواع مدل‌های به‌روز اشاره کرد.

فروشگاه‌هایی هم هستند که خدمات تعمیرات تخصصی موبایل، لپ‌تاپ، اسپیکر و هدفون ارائه می‌دهند. 

گیم سنتر اپال معروف است!

شاید بهترین جای اینجا گیم سنترش است. در کنار بیلیارد و بولینگ، می‌توانید در اتاق واقعیت مجازی یا VR بازی‌های وی‌آر را امتحان کنید. اگر هم بازی‌های کنسولی دوست دارید یکی از جالب‌ترین بخش‌های گیم سنتر اپال همین بازی‌های کنسولی تکمیلش است.

در ضمن اگر اتاق فرار دوست دارید، به اسکیپ روم اپال خیلی حرفه‌ای است. این اسکیپ روم و اتاق فرار یکی از شعبه‌های اسکیپ کیوب است. برای تماس با این اتاق فرار و رزروش می‌توانید با این شماره تماس بگیرید: 02126654921

بازی‌های گیزموندو و اوشن ۶ بازی‌های اصلی این شعبه هستند که شما در قالب یک تیم کلاهبردار سعی می‌کنید جوری به هدفتان که سرقت است برسید که کسی بویی نبرد!


راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها


همچنین بخوانید: مدیریت ساختمان و مجتمع های مسکونی اداری | گروه طاها


اپال آفیس

طبقات ۱۱ و ۱۲ به واحدهای تجاری با دکوراسیون شیک و زیبا اختصاص پیدا کرده است. در این واحدها هر نوع خدماتی پیدا می‌شود؛ از اداری و مهندسی گرفته تا سالن‌های زیبایی و کلینیک پوست و مو.


اپال مارکت

فضایی به وسعت ۶ هزار مترمربع در طبقه H به هایپراستار یا اپال مارکت اختصاص پیدا کرده است. در اینجا می‌توانید نیاز‌های روزمره خانواده را تامین کنید و هر ماده غذایی که بخواهید از اینجا بخرید. همچنین در این طبقه داروخانه، خشک‌شویی، شیرینی فروشی و فروشگاه سوهان و زعفران هم قرار دارد. 

مرکز خرید اپال

اپال سینما

پردیس سینمایی اپال با داشتن ۵ سالن سینما با ظرفیت ۸۰۰ صندلی یکی از شیک‌ترین سینماهای غرب تهران است. در اپال سینما ضوابط طراحی و استانداردهای مربوطه رعایت شده تا در نهایت مکانی مناسب برای تماشای فیلم به‌وجود آمده است.

اپال سینما علاوه بر زیبایی در طراحی پاسخگوی نیازهای افراد مراجعه‌کننده هم است و تمامی امکانات لازم را برای افراد را فراهم می‌کند. در اینجا می‌توانید تجربه دیدن بهترین فیلم‌ها با کیفیت تصویر و صدای عالی در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشید. 

نمایشگاه ماشین

اگر عاشق سرعت و شیفته ماشین‌های لاکچری و به‌روز جهان هستید حتما سری به نمایشگاه ماشین واقع در طبقه هشتم مرکز خرید اپال بزنید؛ هم فال است و هم تماشا. ممکن است از بینشان ماشین رویاهایتان را ببینید و اگر پول خریدش را داشته باشید این نمایشگاه فرصت لذت بردن از داشتن آن را به شما می‌دهد. 

پارکینگ

۷ طبقه زیر زمین مجتمع با بیش از ۱۸۰۰ واحد به پارکینگ اختصاص داده شده است. ۲ رمپ عریض و روان دارد که تردد ماشین‌ها را آسان می‌کند؛ رمپ ورودی در شمال شرقی مرکز تجاری واقع در خیابان ۲۰ متری است، دیگری رمپ خروجی در جنوب غربی مرکز تجاری است که در بلوار کوهستان قرار دارد.

در پارکینگ‌ها جت‌فن‌های پیشرفته و بسیار قوی نصب شده است تا دود ناشی از ماشین‌ها را تخلیه کند و از آلوده شدن هوا پارکینگ جلوگیری کند. تجهیزات الکترونیکی مدرن برای هدایت و کنترل ماشین‌ها در پارکینگ و سیستم‌های اعلام و اطفا حریق هم در آن به‌کار گرفته شده است.

رستوران‌های باغ سبز رویایی

طبقه دهم این مرکز تجاری رستوران‌هایی فوق‌العاده دارد. باغ سبز رویایی که چشم‌اندازی زیبا و دل‌انگیز رو به شهر و رشته‌کوه البرز دارد جذابیت این طبقه را دوچندان کرده است. این رستوران‌ها در منوهای بین‌المللی خود غذای کشورهای آسیایی، عربی و مدیترانه‌ای را سرو می‌کنند.  

مرکز خرید اپال

واحدهای تجاری ویژه

در هر کدام از طبقات یازده و دوازده مجموعه، ۸ واحد تجاری مخصوص کسب‌وکارهای بین‌المللی در نظر گرفته شده است.

رستوران VIP

طبقه سیزدهم مرکز تجاری اپال به ۴ رستوران VIP به مساحت۲ هزار متر مربع اختصاص پیدا کرده است که چشم‌انداز ۳۶۰ درجه به منظره شهر و کوه‌پایه‌های البرز دارد. فضای دلنشین رستوران‌ و طعم لذیذ غذاها خاطره‌ای فراموش‌نشدنی از یک وعده غذا در کنار خانواده و دوستانتان به ارمغان می‌آورد. 

دفتر مرکزی

در طبقه پانزدهم دفتر مرکزی اختصاصی قرار گرفته است. جایی که بنیان‌گذاران گروه سرمایه‌گذاری مجموعه اپال برای نظارت بر مدیریت بهتر این مرکز تجاری گرد هم می‌آیند تا به رشد و رونق گرفتن هرچه بیشتر مجموعه کمک کنند.

سه ویژگی مهم مجموعه اپال

  1. باند هلی‌کوپتر در ارتفاع ۹۰ متری از سطح زمین؛ این ویژگی را در هیچ مرکز تجاری در ایران پیدا نمی‌کنید.
  2. پل معلقی به طول ۵۰ متر در ارتفاع ۴۵ متری از سطح زمین در حال ساخت است که بخش‌های مختلف مرکز تجاری را به یکدیگر مرتبط می‌سازد.
  3. نیروگاه تولید برق و انرژی cchp

مرکز خرید اپال چه خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد؟

در پارکینگ اپال کارواشی وجود دارد تا بازدیدکنندگان در صورت تمایل از خدمات شست‌وشوی ماشین مجتمع استفاده کنند. پس از اینکه کارتان در مجموعه تمام شد ماشینتان را تمیز تحویل می‌گیرید.

مرکز خرید اپال

مجتمع اپال از فرزندان کوچکتان غافل نشده است. در طبقات سوم، A و B اتاق‌هایی برای “پدر و کودک” و “مادر و کودک” وجود دارد تا پدر و مادرها بتوانند در محیطی مجهز و بهداشتی نیازهای فرزندانشان را رفع کنند. این برای خانواده‌هایی که فرزند نوزاد دارند نکته مثبتی است تا بتوانند با آرامش خاطر همراه فرزندانشان به مرکز تجاری اپال بیایند. علاوه‌بر آن در پارکینگ اپال محل‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده تا مادران باردار یا همراه با کودکان خردسال بتوانند راحت ماشین خود را پارک کنند. این محل به معلولان هم اختصاص دارد.


سخن آخر

در تمامی قسمت‌های مرکز تجاری اپال آسایش و راحتی بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. اگر در اپال خرید کرده باشید می‌توانید خریدهای خود را به «همراه خرید» که در تمامی طبقات حضور دارند بسپارید و به‌راحتی ادامه مسیر را طی کنید. هنگام خروج، مسئولین بسته‌ها را به شما تحویل خواهند دارد. در انتها اگر تمایل دارید قبل از خروج از اپال اتومبیلتان تمیز شده باشد، قبل از ورود به مرکز ماشین را به کارواش اپال بسپارید و در بازگشت اتومبیل تمیز خود را تحویل بگیرید.

گروه طاها بعنوان یک هلدینگ پیشرو و نوآور در صنعت املاک و مستغلات، بمنظور تحقق ماموریت خود بخش ویژه ای در شرکت به نام تحقیق و توسعه راه اندازی کرده که بتواند جدیدترین اندیشه ها و رویکردها در بخشهای مختلف صنعت املاک و مستغلات (اداری، تجاری، مسکونی، چند منظوره) را به فعلان صنعت منتقل نماید. تسهیم دانش و تجربیات بمنظور همراه شدن با روندهای بین المللی و نیز بهره مندی از تفکر نوآور در توسعه کانسپت های آینده نگر و کارا، ماموریت اصلی دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت می باشد و در این راستا از همکاری فعلان صنعت ساختمان و املاک و مستغلات استقبال می نماید.

اگر شما هم از مرکز تجاری و تفریحی اپال دیدن کرده‌اید، تجربه حضور خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.