به گزارش حوزه مدیریت روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | گروه طاها:

مرکز خرید وست ادمونتون کانادا که در سال ۱۹۸۱ توسط خانواده قرمزیان ساخته شده است و تا سال ۲۰۰۴ به‌عنوان بزرگترین مرکز خرید جهان محسوب می‌شد .

 


وست ادمونتون کانادا ، زمینی به مساحت  ۴۹۰٫۰۰۰ مترمربع یا بزرگی زمینی به مساحت ۶ میلیون فیت مربع را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. این مرکز خرید شامل ۸۰۰ مغازه ، پارکینگی بزرگ با گنجایش ۲۰٫۰۰۰ خودرو و دیگر امکانات فوق العاده ای را در بر می‌گیرد . تعداد بازدیدکنندگان مرکز خرید وست ادمونتون بیشتر از ۳۲٫۲ میلیون نفر در سال گزارش شده است . این مرکز خرید یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید کشور کانادا می باشد.


این مرکز تفریحی دارای بازی های مختلفی از جمله ترن هوایی ، استخر با موج مصنوعی ، پارک تفریحی، دریاچه ، پیست اسکیت سواری، دریاچه دلفین ها، جنگل استوایی و بانجی جامپینگ سالنی و غیره می باشد که اوقات خوش و خاطره انگیزی را برای کل خانواده در هر سنی فراهم  سازد. شما می توانید ساعتها در این مجموعه به گردش و خرید مشغول باشید و خسته نشوید. این مرکز خرید در چهار مرحله در مساحتی برابر با 5.3 میلیون اسکورفیت برابر 492.386 متر مربع  ساخته شده است. جالب است بدانید که ایده و طرح این مرکز بر گرفته شده از بازارهای ایرانی می باشد.

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها


برند های معروف گپ (GAP)، گس (Guess)، آلدو (Aldo)، زارا (Zara)، هوگو باس (Hugo Boss)، اپل استور (Apple store) ، اچ اند ام (H & M) و صدها برند مطرح دیگر در این مرکز ، نمایندگی دارند.

ورود به نقشه و جانمایی های مرکز تجاری ادمونتون