بهره برداری و مدیریت ساختمان


به گزارش دپارتمان تخصصی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | گروه طاها:

اصول کار مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری، اداری، مسکونی :

مدیریت شرکتی بهره برداری مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی یکی از چالش‌برانگیزترین کارها و وظایف یک مجتمع است؛ زیرا که جذب مشتری و نگه‌داشتن آن‌ها به‌ صورت دائمی کاری بسیار سخت بوده و نیازمند استراتژی قدرتمند است. در عصر حاضر که تنوع محصولات و کیفیت بالای آن مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مشخصه برندهای مختلف است، مشتری‌مداری، جلب رضایت و توجه مشتریان از مهم‌ترین دغدغه‌های هر صنفی از جمله شرکت مدیریت ساختمان محسوب می‌شود.در مراکز تجاری که چندین برند و شرکت به ارائه محصولات خود پرداخته‌اند، رقابت تنگاتنگی بین هریک از آنان وجود دارد. با این‌ وجود مدیریت ساختمان و مدیریت مجتمع ها باید به‌نوعی برنامه‌ریزی شود تا تمامی مغازه‌داران بتوانند امرار معاش کنند و محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی به فروش برسانند؛ در کنار آن جذب مشتری برای بازدید از مغازه یا برندهای گوناگون در داخل مجتمع یک مشکل اساسی است.


مدیریت بهره برداری و نگهداری مجتمع های مسکونی اداری ویلایی تجاری | هلدینگ طاها


برخی از مجتمع‌های تجاری پس از مدت‌زمان زیاد و هزینه‌های گزاف به تعطیلی کشیده می‌شوند و این اتفاقی است که در چند سال اخیر در شهری مانند تهران نیز شاهد آن هستیم. اگر مشتری به سمت مجتمعی نرود و از آن بازدید نکند، قطعاً خرید نیز صورت نمی‌گیرد و این‌گونه مشکلات برای یک مجتمع به وجود خواهد آمد. پس باید مدیران یک مجتمع با اصول مدیریت مجتمع‌های تجاری و بهره برداری تجاری مؤثر و همچنین نیازهای اساسی آن آشنا باشند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه داده و مشتریان را جذب کنند.

برای مجتمع های اداری و مسکونی نیز باید اشاره کرد که نیازها و خواسته های مشتریان و بهره برداران تغییر کرده است. در مجتمع های مسکونی و برج ها، نیاز ساکنین تمایل به اخذ خدمات هتلینگ سوق پیدا کرده است و در مجتمع های اداری، شرکت ها و بهره برداران به سمت بهره گیری حداکثری از ساختمان و برطرف نمودن خدمات و نیازهایشان در قالب بیزینس سنتر دارند. لذا هلدینگ سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها به عنوان مجموعه ای متخصص و با تجربه در امر مدیریت ساختمان و نگهداری ساختمان و مجتمع ها، افتخار دارد به عنوان بزرگترین مجموعه در ایران، با مجتمع های شاخص شهر تهران در حال همکاری میباشد. استراتژی هلدینگ طاها پوشش کامل مدیریت بهره برداری و مدیریت نگهداری مجتمع های مسکونی، اداری بالاخص در مناطق 1 الی 3 شهر تهران و مجتمع های تجاری در اقصی نقاط کشور عزیزمان میباشد.


مدیریت بهره برداری و نگهداری مجتمع های مسکونی اداری ویلایی تجاری | هلدینگ طاها


در خصوص راه اندازی و مدیریت بهره برداری شرکتی و مدیریت ساختمان و مجتمع های مسکونی اداری تجاری توضیحات کاملی ارائه گردید. همچنین در این بخش شما می توانید با آخرین برخی از پروژه های هلدینگ طاها آشنا شوید.