پیام مدیر عامل

مدیران ارشد گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها

موفقیت هر کسب و کاری مرهون تلاش های بی وقفه و بکارگیری تخصص و تجربه نیروهای انسانی و مدیران آن مجموعه است. در اینجا ضمن تشکر از خانواده بزرگ گروه طاها، به معرفی برخی از مدیران ارشد مجموعه می پردازیم.

پیام دکتر امین نعیم آبادی مدیر عامل گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها در خصوص روند رو به رشد تعالی سازمانی گروه طاها و پروژه های بهبود در دست اقدام :

دکتر امین نعیم آبادی مدیر عامل گروه طاها - dr.amin naeimabadi


به نام خداوند بخشنده بخشایشگر

تعالی و کمالجویی در انسانها امری فطری و ذاتی بوده که خداوند متعال در آفرینش کائنات آن را در نهاد و غریزه بشریت سرشته است. امروزه که سیر تکامل تدریجی جوامع بشری و رشد تکنولوژیها و فناوری های نوین ارتباطی ، مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و ساختار نظم نوین جهان کنونی را رقم زده است ، سازمانها و شرکت ها نیز در فضای کسب و کار خویش با رقابت و چالشهای روزمره فراوانی به منظور بقاء و سرآمدی مواجه می باشند و همین امر سبب گردیده تا در دنیای امروز شاهد رشد و توسعه روز افزون علوم و ابزارها و سامانه های مدیریتی در حوزه های مختلف از جمله مدلهای تعالی و سرآمدی سازمانی باشیم. اینجانب و کلیه همکارانم نیز با عنایت به تنوع و توسعه فناوریهای صنعت ساختمان کشور ، فضای کسب و کار ، فعالیت رقبا و نیاز و دیدگاه مشتریان ، بر پایه اهداف کلان تدوین شده، مسیر تعالی را بر مبنای مدل EFQM از سال 1388 آغاز نمودیم که دستیابی به اهداف در راستای سرآمدی و تبدیل شدن به مجموعه ای پیشتاز را در زنجیره صنعت ساختمان در ادامه مسیر می بینیم و در این راستا با بهره گیری از نیروهایی جوان ، متعهد ، متخصص و تحلیلگر و همچنین تدوین برنامه های کلان شرکت در حوزه های مختلف از جمله بازار تولید ، بازاریابی و فروش ، مالی و سرمایه گذاری ، منابع انسانی و ... این مسیر را جهت حفظ و ارتقای منابع کلیه ذینفعان دنبال می نماییم.
لذا با توکل به خداوند متعال و تعهد و تلاش کلیه همکاران که همواره یاری گر مجموعه در این مسیر بوده اند ، امید آن را داریم تا با حرکتی ساختار یافته ، زمینه های رشد و شکوفایی ظرفیت های موجود در راستای تحقق آرمانها و چشم انداز بلند مدت ، همسو با اعتلا و آبادانی میهن عزیزمان بیش از پیش فراهم آید.

دکتر امین نعیم آبادی