درباره هلدینگ طاها


معرفی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | هلدینگ طاها

معرفی هلدینگ سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها

گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها به عنوان اولین هلدینگ تخصصی ارائه دهنده زنجیره کامل خدمات فنی و مهندسی در ایران با شعار "از امکان سنجی تا بهره برداری" فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود. خدمات شرکت هلدینگ در قالب شرکت های تابعه و شرکای تجاری خود شامل موارد ذیل است:

  1. مکان یابی و امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی، مطالعات بازار و بررسی نیاز و خواسته های مشتریان
  2. طراحی کلیه نقشه های فاز یک و فاز دو ساختمان در بخش های معماری، سازه، مکانیکال، الکتریکال، سیویل و ...
  3. انجام امور اداری اخذ پروانه ساختمان، تهیه طرح های توجیهی کمیسیون ماده 5 شهرداری، اصلاح و ارتقای کاربری ها و تراکم قابل ساخت
  4. مدیریت پروژه ساخت در قالب راه اندازی دفتر مدیریت پروژه PMO و مدیریت طرح و پیمان
  5. تامین مصالح و تجهیزات بصورت نقدی، اعتباری و تهاتری
  6. برندینگ، هویت بخشی و تبلیغات تخصصی صنعت ساختمان
  7. بازاریابی و فروش کاربری های مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی و چند منظوره
  8. مدیریت ساختمان و مدیریت بهره برداری مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی، تجاری و چند منظوره
  9. برگزاری دوره های آموزشی مهارت پرور در قالب آکادمی هلدینگ طاها و پرورش نیروهای متخصص جهت ورود به بازار کار در صنعت ساختمان


درباره هلدینگ طاها


هلدینگ طاها توانسته است با بیش از یک دهه فعالیت در زنجیره صنعت ساختمان و با بهره گیری از نیروهای باتجربه و متعهد، به عنوان هلدینگی متخصص و مطمئن برای مالکین، کارفرمایان، سرمایه گذاران، سازندگان، تامین کنندگان و خریداران و بهره برداران نهایی مجتمع ها، جایگاه خود را در صنعت ساختمان ایران تثبیت نماید.

شرکت با تکیه بر توان فنی و دانش به‌روزِ نیروهای توا‌نمند خود، با انجامِ تحقیقات هوشمند بازار بمنظور انتخاب و تعریف بهترین موقعیت و اقتصادی‌ترین محصول در سراسر کشور و نیز با در نظر گرفتن تواناییِ خود برای ایجاد ارزش پایدار و بلندمدت برای کلیۀ سهامداران و ذینفعان خود، توانست یک بار در سال ۱399 سرمایۀ خود را به مبلغ 50 میلیارد ریال و برای بار دوم در سال 1400 به میزان 53 میلیارد ریال و برای بار سوم در سال 1402 به میزان 55 میلیارد ریال افزایش دهد.