مجری ذیصلاح نظام مهندسی

مجری ذیصلاح حقوقی ساخت و ساز برای انواع پروژه های ساختمانی و عمرانی ، از جمله خدماتی است که در گروه طاها انجام میشود، مهندسین صاحب صلاحیت مجری ما با داشتن تجربه کافی و مجوزهای لازم از ابتدای پروژه ساخت و ساز تا انتها و اجرایی شدن آن وظایف خود را دقیق ، متعهدانه و با کیفیت بالا انجام میدهند.

ارائه خدمات مجری ذیصلاح حقوقی در گروه طاها ، بدون واسطه با مالکین ، سازنده ها و مهندسان انجام میشود و ما برای اجرای پروژه های عمرانی سهیمه اختصاصی خود را داریم.

مجری ذیصلاح یار و کمک حال کارفرما ، مالک یا سرمایه گذار است به نحوی که مدیریت عملیات اجرایی ، زمان ، کیفیت و هزینه را بر عهده داشته و می تواند با قرار گیری در پروژه ها بخش اعظمی از دغدغه ها و مشکلات را برطرف نماید.

گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها به پشتوانه دو دهه فعالیت و تجربه در اقصی نقاط کشور و اخذ صلاحیت های قانونی ، در کنار شماست تا پروژه خود را به نحو احسن مدیریت نمایید.


برای ارتباط با گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها و اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان خبره این مجموعه ، روی متن کلیک نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهندگرفت.


در این مقاله به کلیه سئوالات شما پاسخ داده و سعی نمودیم شما را با فرآیند اخذ برگه مجری ذیصلاح نظام مهندسی آشنا نماییم.