آکادمی هلدینگ طاها

دکتر امین نعیم آبادی - بنیانگذار بوت کمپ ها و دوره های آموزشی مهارت پرور مهندسی پول ساز در ایران | آکادمی هلدینگ طاهامشکلات دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار
ویژگی دوره های مهارت پرور آکادمی طاها


آکادمی هلدینگ طاها | دوره های آموزشی مهارت پرور مهندسی پول ساز در ایران


آکادمی طاها بعنوان مرکز آموزش مهارت های مهندسی پول ساز در ایران با هدف برآورده نمودن نیاز سازمان ها، مدیران، متخصصین، دانشجویان و کلیه علاقمندان به صنعت ساختمان، جهت توانمندسازی و کسب آموزش های مهارت پرور و پول ساز ، اقدام به برنامه ریزی و برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مرتبط با حوزه های فعالیتی در صنعت ساختمان نموده است. این مرکز تاکنون موفق به برگزاری بیش از 100 دوره آموزشی حضوری و آنلاین در حوزه های مدیریتی، فنی مهندسی، کوچینگ، بوت کمپ های مهندسی و ... شده است. 


آکادمی هلدینگ طاها | دوره های آموزشی مهارت پرور مهندسی پول ساز در ایران


شما می توانید از طریق بخش تقویم آموزشی آکادمی طاها، از آخرین دوره های آموزشی با خبر شده و دوره های خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری سپری و مدرک معتبر دریافت نمایید. در کلیه دوره ها تلاش شده از اساتید مجرب و خبره استفاده شده و با بهره گیری از دانش روز و فناوری اطلاعات ، مفاهیم و مطالب آموزشی را به خوبی به شما منتقل نماییم.این شعار ما در آکادمی طاها است که شما اگر فقط علاقمند به حوزه مهندسی هستید و انگیزه لازم برای آموزش دیدن مهارت های پول ساز را دارید میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی کاملا کاربری آکادمی طاها، مسیر چندین ساله در دانشگاه ها را که وقتی وارد بازار کار میشوید متوجه نواقص و کمبودهای علمی و عملی خود در مسیر علم آموزی در دانشگاه ها میشوید را در مدت کوتاهی طی نموده و ضمن بهره گیری از دانش خود برای کسب درآمد، مدرک معتبر هلدینگ طاها را دریافت نمایید و اگر جزو بهترین های دوره باشید در هلدینگ طاها مشغول بکار شوید.

تقویم آموزشی آکادمی طاها


10 مزیت شرکت در دوره های آموزشی مجازی

شرکت در دوره های آموزشی مجازی مزایای متعددی نسبت به دوره‌های آموزشی حضوری دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

1. کلاس درسی در منزل

با توجه به اینکه شرکت‌‌کنندگان دوره‌های مجازی اغلب از منزل و با استفاده از رایانه، تبلت یا گوشی همراه شخصی خود در رویداد شرکت می‌کنند، می‌توانند در شرایط راحت‌تری از لحاظ فیزیکی در دوره آموزشی شرکت کنند؛ زیرا با لباس راحت و در شرایط مناسب‌ از لحاظ دمای هوا، رطوبت، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و دیگر موارد، در این دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند؛ این موضوع می‌تواند بر آموزش و یادگیری آسان‌تر تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

2. استفاده راحت‌تر از تجهیزات مرتبط با دوره آموزشی

دیگر نیازی نیست که شرکت کننده دوره با خود لپ‌تاپ به دوره آموزشی ببرد و برای او دغدغه باشد که چگونه لپ‌تاپ و دیگر تجهیزات خود را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کند، چرا که همه تجهیزات در منزل آماده هستند و به راحتی می‌توان از آن‌ها برای شرکت در دوره آموزشی مجازی بهره برد.

3. یادگیری با تمرکز و تسلط

بسیاری از اوقات، شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی حضوری از سر و صداها و یا رفت و آمد سایر شرکت‌کنندگان در حین دوره به محل دوره آموزشی گله‌مند هستند و این شرایط را به عنوان مانعی برای دستیابی به تمرکز و تسلط بالا می‌دانند. با شرکت در دوره‌های آموزشی مجازی، دیگر این مشکلات وجود نخواهد داشت و افراد در اوج تمرکز و تسلط می‌توانند در کلاس درس حضور پیدا کنند و مطالب را به طور کامل فرا بگیرند.


آکادمی هلدینگ طاها | دوره های آموزشی مهارت پرور مهندسی پول ساز در ایران


4. صرفه‌جویی در زمان

با شرکت در دوره‌های آموزشی مجازی، دیگر لازم نیست که شرکت‌کنندگان ساعت‌های زیادی را صرف رفت و آمد به محل برگزاری دوره آموزشی، آماده‌سازی شخصی جهت حضور در بیرون از منزل و دیگر موارد کنند و به این صورت امکان صرفه جویی زیادی در زمان وجود خواهد داشت.

5. صرفه‌جویی در هزینه

با شرکت در دوره های آموزشی مجازی، دیگر لازم نیست هزینه‌ای برای حمل و نقل پرداخت شود. ضمن اینکه شهریه دوره‌های مجازی به علت عدم اجاره مکان برگزاری و آسان‌تر بودن هماهنگی با افراد، پایین‌تر از شهریه دوره‌های آموزشی حضوری است.

6. بی خطر بودن

شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری مستلزم خارج شدن از منزل است که این موضوع می‌تواند خطراتی را به همراه داشته باشد؛ در حالی که جهت شرکت در دوره آموزشی مجازی، هیچ خطری فرد شرکت‌کننده را تهدید نخواهد کرد.

7. امکان استفاده از دیگر تجهیزات الکترونیکی

امکان شرکت در دوره های آموزشی مجازی با استفاده از دیگر تجهیزات الکترونیکی، علاوه بر رایانه شخصی، وجود دارد. از جمله این تجهیزات الکترونیکی می‌توان به تبلت و حتی گوشی تلفن همراه اشاره کرد.

8. دریافت آسان‌تر فایل های آموزشی

با توجه به اینکه این دوره‌های آموزشی در بستر اینترنت برگزار می‌شوند، مدرس دوره آموزشی به راحتی می‌تواند فایل‌های مربوط به آموزش‌های کلاس درس را جهت دانلود شرکت‌کنندگان در همان پلتفرم دوره آموزشی مجازی بارگذاری کند تا شرکت‌کنندگان در حین برگزاری دوره نیز به تمام فایل‌های آموزشی از جمله فایل پاورپوینت ارائه یا فایل PDF جزوه و دیگر موارد دسترسی داشته باشند.

9. امکان بیان سوالات بصورت صوتی یا متن

در دوره‌های آموزشی آنلاین و مجازی، امکان بیان سئوالات دانش پذیر بصورت صوتی و یا ارسال متن فراهم گردیده است تا هیچ دغدغه ای جهت یادگیری شما باقی نماند.

10. مکتوب شدن بسیاری از مستندات

با توجه به اینکه شرکت در دوره آموزشی مجازی نیازمند نوشتن مطالب به جای انجام صحبت‌های شفاهی معمول در دوره‌های آموزشی حضوری است، بسیاری از مستندات مانند پرسش و پاسخ‌ها و یا تمرینات به صورت مکتوب مثلا با استفاده از ایمیل و یا قسمت گفتگوی آنلاین پلتفرم نوشته می‌شوند و بنابراین، برای شرکت‌کنندگان قابل استفاده هستند.