به گزارش حوزه مدیریت روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | هلدینگ طاها:

هم اندیشی سالیانه گروه سرمایه گذاری مسکن در سال 1398 برگزار گردید و کلیه حوزه های تخصصی به ارائه گزارش و تحلیل در خصوص وضعیت موجود صنعت ساختمان و استراتژی کلان گروه سرمایه گذاری مسکن پرداختند. در این جلسه که آقای دکتر امین نعیم آبادی نیز حضور داشتند مهمترین عناوین و سرفصل های کاری گروه سرمایه گذاری مسکن مطرح شد.

گروه سرمایه گذاری مسکن علی رغم ظرفیت های فراوانی که دارد ، هم اکنون سهم اندکی از سبد صنعت ساختمان کشور را دارا می باشد که انشاالله روند بهبود و تعالی را با سیاست گذاری کلانی که مدیران ارشد وضع می نمایند بتواند با سرعت بالایی طی نماید.

شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن از بزرگ‌ترین فعالان صنعت ساختمان و انبوه‌سازی در کشور است که در ششم اردیبهشت ماه سال 1369 تاسیس شد. فعالیت‌های شرکت در زمینه‌هایی چون ساخت مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی و آماده‌سازی زمین متمرکز شده است. از ابتدای تاسیس تاکنون عملیات اجرایی حدود 68 هزار واحد مسکونی در قالب حدود 415 پروژه آغاز شده که بالغ برحدود 59 هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.


امکان سنجی تحقیقات بازار و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی | هلدینگ طاها

امکان سنجی تحقیقات بازار و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی | هلدینگ طاها


گروه سرمایه‌گذاری مسکن دارای 18 شرکت زیر مجموعه است که در 28 استان و 36 شهر کشور، گسترده شده‌اند. این شرکت‌ها در حال حاضر بالغ بر 8 هزار واحد مسکونی در دست ساخت و 3500 هزار واحد مسکونی در مرحله طراحی، مطالعه و بررسی دارند.

شرکت در سال 82 با نماد «ثمسکن» وارد بورس تهران شد و طی چند سال اخیر، سهام 6 زیر مجموعه شرکت نیز در بازار سرمایه ایران پذیرفته شده‌اند. آخرین سرمایه ثبت شده شرکت 5500 میلیارد ریال است و «شرکت گروه مالی بانک مسکن» سهام‌دار اصلی شرکت به شمار می‌آید.


اهداف و برنامه های گروه سرمایه گذاری مسکن - دکتر امین نعیم آبادی