به گزارش حوزه مدیریت روابط عمومی گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها | گروه طاها:

در این مقاله قصد داریم مجتمع های تجاری - تفریحی در حال ساخت تهران را به شما معرفی نماییم.

مهم‌ترین اصلی که کسب‌وکار باید در یک بازاریابی موفق رعایت کند دسترسی به اطلاعات صحیح مشتریان بالقوه است. در همین راستا نیز مسلماً بزرگ‌ترین طرح‌ها و پروژه‌های ساختمانی ازجمله پروژه‌های ساخت برج‌های اداری و تجاری می‌توانند جزو بهترین گزینه‌ها برای شما باشند. چراکه علاوه بر اینکه یک عمده‌فروشی موفق و با بازه‌ی درآمدی بالا را تجربه می‌کنید، در کارنامه خود فرصت همکاری در پروژه‌های بزرگ را نیز خواهید داشت.

مسلماً استفاده از یک بانک اطلاعاتی معتبر و جامع از پروژه‌های در حال ساخت می‌تواند کاراترین رویه در جهت یک بازاریابی موفق باشد. در همین راستا گروه طاها بزرگ‌ترین بانک اطلاعات در حال ساخت کشور آماده ارائه معتبرترین اطلاعاتی پروژه‌های در حال ساخت می‌باشد. حال با توجه به این مقدمه به‌عنوان مشتی از خروار شما را با چند نمونه از پروژه‌های تجاری در حال ساخت تهران آشنا و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس با ما همراه باشید.

پروژه‌های تجاری در حال ساخت تهران

اطلاعات پروژه‌های تجاری در حال ساخت تهران به‌صورت روزانه توسط بازاریابان گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها تهیه می‌شود و بعد از آن این اطلاعات به دست کارشناسان مجرب شرکت بار دیگر ارزیابی می‌شوند و به‌صورت دسته‌بندی‌شده و طبقه‌بندی‌ شده پس از این‌که صحت اطلاعات بار دیگر تأیید شد، به دست مشتریان گرامی می‌رسد.


۱. برج تجاری اداری آرتمیس

پروژه تجاری اداری آرتمیس در زمینی به مساحت 30 هزار و 388 و با زیربنای 365 هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را در ذهن تداعی می‌کند. این برج در شمال دریاچه چیتگر در منطقه 22 شهرداری تهران قرارگرفته و دارای کاربری‌های مختلفی می‌باشد. این مجموعه که از 6 برج مجزا تشکیل‌شده دارای خدماتی ازجمله تاکسی هوایی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، سینما، شهربازی، هایپرمارکت، مجموعه‌های ورزشی شامل استخر، سونا و بدن‌سازی، فودکورت، رستوران‌های بین‌المللی و ... می‌باشد.

درواقع برج‌های مجموعه آرتمیس دارای 7 طبقه پارکینگ و 4 طبقه تجاری بوده و دیگر طبقات دارای کاربری اداری می‌باشند. آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می‌باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند. برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته‌شده که مجموعاً گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.

برج تجاری - اداری آرتمیس

برج تجاری - اداری آرتمیس

بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه‌ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به‌صورت یکپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. تمامی برج‌ها به یکدیگر متصل بوده و به‌صورت یکپارچه، مجتمع را تشکیل می‌دهند. با توجه به ‌قرار داشتن این پروژه در منطقه‌ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای تجارت توأم با تفریح است.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • تاکسی هوایی
 •  مرکز همایش‌های بین‌المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت
 •  مجموعه‌های ورزشی (استخر، سونا و بدن‌سازی)
 •  فودکورت، رستوران‌های بین‌المللی متنوع و VIP با بهره‌مندی از چشم‌انداز دریاچه چیتگر

موقعیت مکانی برج آرتمیس

تهران، انتهای بزرگراه شهید همت، دریاچه شهدای خلیج‌فارس (دریاچه چیتگر)


ارائه خدمات مدیریت و نگهداری مجتمع های مسکونی اداری ویلایی تجاری

همچنین بخوانید:

مدیریت ساختمان و مجتمع های مسکونی ، اداری ، ویلایی


۲. مجتمع تجاری اداری رزمال

این مجموعه دارای 25 طبقه بوده و در مساحتی به وسعت 200000 مترمربع در منطقه 22 اجرا و ساخته‌شده است. طبقات این مجموعه دارای کاربری‌هایی ازجمله تجاری، اداری و ورزشی می‌باشد.

ماهیت مجموعه‌ی تجاری، اداری، خدماتی و فرهنگی رزمال مبتنی بر مرکز خرید واحدهای تجاری، سالن‌های سینما و کنسرت رستوران‌ها و فود کورت، روف گاردن، سالن‌های بیلیارد و بولینگ و آیس رینک، فضای بازی کودکان، استخر و سونا، سالن‌های ورزشی، تالارهای پذیرایی و همایش، فضاهای بورس کالا، واحدهای اداری، خدماتی و درمانی و ... می‌باشد.


مجتمع تجاری اداری رز مال

مجتمع تجاری اداری رز مال


امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • ۵ طبقه منفی مشتمل بر پارکینگ، استخر و کارواش
 • سالن‌های سینما و کنسرت
 •  رستوران‌ها و فود کورت
 • ۵ طبقه تجاری، فرهنگی، ورزشی و شامل سالن‌های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری)
 •  چشم‌انداز کامل دریاچه، آبشار تهران و پارک جنگلی چیتگر
 • روف گاردن

موقعیت مکانی برج تجاری اداری آیرانا

انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان، بزرگراه خرازی، شمال دریاچه خلیج‌فارس نزدیک به ایستگاه مترو چیتگر


۳. پروژه تجاری اداری آیرانا

پروژه تجاری و اداری آیرانا به‌عنوان بلندمرتبه‌ترین برج اداری و تجاری منطقه ۲۲، در استثنائی‌ترین مکان منطقه ۲۲ قرارگرفته است که با دسترسی از چهار طرف به موقعیتی ممتاز تبدیل‌شده و با چشم‌انداز همیشگی خود به دریاچه زیبای چیتگر و پارک مجاور آن آینده‌ای فوق‌العاده درخشان را در انتظار دارد. پروژه تجاری و اداری آیرانا با ۳۴ طبقه و مساحت ۷۲۰۰ مترمربع، بلندمرتبه‌ترین سازه تجاری و اداری منطقه بوده که با پیش‌بینی گنجایش ۲۲۰۰ دستگاه خودرو، نیازهای خدمات شهری را به‌خوبی برآورده می‌نماید.

پروژه تجاری اداری آیرانا

پروژه تجاری اداری آیرانا

این پروژه به دلیل نزدیکی به بزرگراه همت و حکیم ازنظر راه دسترسی به شرق تهران و مرکز شهر و کرج موقعیت مناسبی دارد. به دلیل واقع‌شدن مجموعه در منطقه با بافت نو، پیش‌بینی ارتباطات مناسب شهری و طراحی و اجرای شریان‌های حیاتی شهری مطابق آخرین ضوابط مصوب انجام‌شده است.

پروژه تجاری و اداری آریانا به‌عنوان طرح‌های ملی موجود در منطقه ۲۲ سایر طرح‌های تفریحی و گردشگری حاشیه دریاچه چیتگر و داخل پارک، پروژه احداث ۳۰۰۰ هکتار مجموعه تفریحی گردشگری در قسمت بالادست و ضلع شمالی منطقه ۲۲، باغ گیاه‌شناسی، پارک فناوری، مسیل وردآورد و غیره همگی از نقاط قوت موجود و در دست مطالعه در منطقه ۲۲ می‌باشند.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • دوربین مداربسته سالن
 • مجهز به سیستم اطفا حریق
 • پارکینگ و تأسیسات
 • بر اساس برآورد صورت گرفته، ۲۲۰۵ پارکینگ برای این مجموعه ساخته خواهد شد.
 • ارائه واحدهای اداری، تجاری به همراه شهربازی

موقعیت مکانی برج تجاری اداری آیرانا

تهران، اتوبان همت غرب (شهید خرازی) میدان دریاچه شهدای خلیج‌فارس، بلوار شهید جوزانی

۴. مجتمع تجاری فرانتیوم

این پروژه تجاری در حال ساخت دارای 13 طبقه و کاربری تجاری اداری می‌باشد. معماری این مجتمع تجاری در حال ساخت را آرشیتکت معروف فرزاد دلیری انجام داده‌اند. پروژه فرانتیوم دارای زیربنای 45000 مترمربع می‌باشد و اسکلت این پروژه از فولاد بوده و نمای آن HPL و شیشه کرتین وال است. طبقات این ساختمان لوکس در حال ساخت شامل 6 طبقه پارکینگ، 1 طبقه هایپر مارکت، 4 طبقه تجاری و 6 طبقه اداری می‌باشد.

مجتمع تجاری فرانتیوم

مجتمع تجاری فرانتیوم

در حال حاضر ۹۰ درصد پروژه پیشرفت داشته و مراحل پایانی کار را سپری می‌کند. همچنین این پروژه تجاری در حال ساخت دارای ۱۳ طبقه و کاربری تجاری اداری می‌باشد. معماری این مجتمع تجاری در حال ساخت را آرشیتکت معروف فرزاد دلیری انجام داده‌اند.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • دوربین مداربسته سالن
 • مجهز به سیستم اطفا حریق
 • پارکینگ و تأسیسات
 • ارائه واحدهای اداری و تجاری

موقعیت مکانی برج تجاری اداری فرانتیوم : تهران، انتهای بزرگراه همت


۵. مجتمع تجاری اداری برزیل

ساختمان مجتمع اداری برزیل با معماری منحصربه‌فرد خود با طراحی مرحوم مهندس بهروز احمدی؛ با سازه‌ای استوار در خیابان برزیل غربی با سرمایه‌گذاری مشترک «شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی» و «شرکت بین‌الملل ساختمان و صنعت ملی» در 16 طبقه با کاربری اداری – تجاری بنا گردیده است. مجتمع اداری در حال ساخت، ساختمانی است که با بهره‌گیری از دانش روز تلاش نموده است تا میزان مصرف انرژی را از طریق بهره بندی از مصالح نوین مدیریت نموده و اتلاف انرژی در ساختمان را به حداقل ممکن برساند.

مجتمع تجاری اداری برزیل

مجتمع تجاری اداری برزیل

این مهم در معماری ساختمان، با بهره‌گیری از دیوارهای پیرامونی دوجداره، از مصالح سبک و مقاوم به همراه یک‌لایه ضخیم پشم‌شیشه؛ و در نمای ساختمان استفاده از ورق‌های کامپوزیت، محصول کارخانه آلکوباند آلمان صورت گرفته است.

کلیه سازه نما بر اساس مبحث 6 مقررات ملی ساختمان ایران در برابر باد محاسبه و اجرا گردیده است. اين برج اداری در حال ساخت، دارای شش طبقه زیرزمین است که هر طبقه در دو تراز اجراشده است. پوشش کف پارکینگ‌ها در طبقات زیرزمین با استفاده از بتن سخت و پوشش اپوکسی و کلیه ستون‌ها و دیوارها تا ارتفاع 60 سانتی‌متر با سنگ گرانیت مشکی؛ و جداره دیواره داخلی از تراز سنگ تا زیر سقف نیز به‌منظور امکان شستشو و عدم جذب آلودگی با رنگ مقاوم کاسماتیک قاب‌بندی و پوشیده شده است.

این پروژه در حال ساخت در طبقه همکف دارای یک سرسرای مجلل ورودی مجموعه و لابی آسانسورها بوده که امکان ارتباط با طبقات و همچنین سالن اجتماعات واقع در ضلع شمالی طبقه همکف را میسر می‌سازد. این ورودی از جبهه جنوب در طبقه همکف به سرسرای با ارتفاع 5/4 متر باز می‌شود. در معماری داخلی از بهترین مصالح باکیفیت مرغوب و نازک‌کاری‌های چوبی، برنز، استیل و سنگفرش منقوش در تطابق با پلان معکوس سقف و ... بهره گرفته‌شده است. در طرفین سالن ورودی، دو واحد تجاری که دارای بالکن‌اند با سیستم سرمایش و گرمایش، تأسیسات برقی و مکانیکی مستقل و ورودی‌های مستقل از ورودی اصلی پیش‌بینی‌شده است.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • استفاده از باکیفیت‌ترین مصالح ساخت
 • سیستم سرمایش و گرمایش مکانیزه
 • سالن‌های سینما و کنسرت
 •  رستوران‌ها و فود کورت
 • دارای طبقات تجاری، فرهنگی، ورزشی و شامل سالن‌های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری)

موقعیت مکانی برج تجاری اداری برزیل : تهران، خیابان برزیل غربی

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها

۶. مجتمع اداری تجاری مگاپارس

مجتمع تجاری اداری مگاپارس به‌عنوان بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مرکز تجاری-اداری ایران در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع و زیربنای بیش از 210 هزار مترمربع در منطقه‌ای با دسترسی‌های منحصربه‌فرد در حال ساخت است. مجتمع پارس مجموعه‌ای است از کاربری‌های مختلف شامل پارکینگ اختصاصی و عمومی، واحد‌های تجاری، اداری، فرهنگی (سالن‌های سینما، تئاتر و کنسرت) تفریحی و ورزشی (بولینگ، بیلیارد، پاتیناژ و بازی‌های کودکان) و فضاهای سبز قابل تردد بر بام مجتمع. سازه مجتمع مشتمل بر 5 طبقه در زیرزمین تا 17‌طبقه در بالای سطح زمین بنا می‌گردد.

مجتمع اداری تجاری مگاپارس

مجتمع اداری تجاری مگاپارس

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • واحدهای تجاری و مرکز همایش‌های بین‌المللی
 • امکانات تفریحی و ورزشی شامل: سالـن سینما، سالـن بولینگ، شهربازی و امکانات فروشگاهی و پذیرایی
 • رستوران مجلل ملل و فود کورت
 • استفاده‌ از مجهزترين سيستم‌هاي سرمايش و گرمايش
 • ايجاد روشنایی مناسب عمومي با سيستم‌هاي هوشمند
 • آسانسور پاناروما

موقعیت مکانی برج تجاری اداری مگا پارس : تهران، خيابان شريعتي، خيابان معلم،‌نبش خيابان مرودشت


همچنین بخوانید:

راه اندازی و مدیریت بهره برداری شرکتی مجتمع های تجاری


نکته آخر :

به‌طورکلی می‌توان بازاریابی هدفمند در هر حوزه از کسب‌وکار را، آشنایی با پروژه‌های در حال ساخت، شناسایی خریداران و تبلیغ محصولات و خدمات از طریق واسط‌هایی که به خریداران بالقوه منتهی می‌شود، دانست. درواقع مجموعه‌ای تجاری را در نظر بگیرید که در زمینه ساختمان با انواع و اقسام طرح‌ها و کاربری‌های متفاوت ساختمان در حال فعالیت است، این مجموعه قطعاً نمی‌تواند با یک سری افراد خریدار و فروشنده محدود به کسب‌وکار بپردازد؛ چراکه تنوع محصولات نیاز به توسعه‌ی روابط را آشکارتر نشان خواهد داد.

بنابراین و بر این اساس شرکت‌ها مجبور به استفاده از لیست شماره موبایل کارفرمایان پروژه برای گردآوری اطلاعات آن‌ها خواهد بود تا با استفاده از آن لیست به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند. دراین‌بین گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها به‌عنوان جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت افتخار ارائه پروژه‌های در حال ساخت تهران را برای کاربران گرامی دارد. در پایان نیز امیدواریم که مقاله پیش رو کارگشای شما بوده باشد.